Příslušenství a další doplňky

Autožárovky H4 100W

Při výběru autožárovky můžete máte několik možností. V prvé řadě můžete vědět, jaký konkrétní typ potřebujete do svého vozidla. Zde se jedná o označení žárovek D2S, H1 a tak podobně.

Pokud nevíte, jaký typ žárovky přesně potřebujete, můžete využít služeb jednotlivých internetových obchodů. Ideální internetovou stránkou pro tento typ služeb je například stránka jakouautozarovku.cz.

Pokud tedy nevíte typ žárovky, můžete zde zadat jednoduše druh svého vozidla (nákladní, osobní, motocykl,…), dále si vyberete značku vozidla (Audi, Škoda, Honda,…), poté model dané značky a nakonec samozřejmě místo, na které budete žárovku potřebovat. Jedná se tedy třeba o žárovku na dálková světla, na potkávací světla a tak podobně.

Pro daný typ reflektoru máte většinou na výběr zhruba z pěti různých variant, které se od sebe mohou lišit některými parametry a poté samozřejmě také cenou. Pokud nakupujete rádi levně, tak můžete zvolit klasické, osvědčené a spolehlivé řady Original Line. Pokud máte rádi na silnici především v noci opravdové bezpečí, tak můžete zvolit žárovky z řady Silverstar, které zaručují až padesát procent více světla na vozovce a tak podobně.

Jakmile tedy budete vědět svůj typ žárovky, který budete potřebovat, můžete se podívat do různých internetových obchodů, kterých je opravdu veliké množství. Pokud bychom se měli bavit konkrétně o autožárovkách s označením H4, tak základní můžeme sehnat za pár desítek korun. Ty silnější, tedy například sto wattové, pak můžeme sehnat za cenu zhruba kolem dvou set korun. Záleží však také samozřejmě na určité značce a dalších aspektech.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Žárovky do auta a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.