Příslušenství a další doplňky

Jak vybrat střešní box

Střešních boxů existuje v současné době poměrně veliké množství různých typů a druhů. Střešní boxy mají opravdu široké využití, a to zejména při nějakých delších dovolených jak zimních, tak také letních.

Pro zimní období existují zimní střešní boxy, které jsou koncipované na to, aby se do nich vlezly dlouhé lyže, lyžáky, snowboard, hůlky, helmy a tak podobně.

Letní střešní boxy bývají pro změnu kratší, přičemž do nich můžete umístit například tašky, kufry a tak podobně.

Samozřejmě pokud již vlastníte nějaký střešní zimní box, tak jej klidně můžete využít i jako letní, to není žádný problém. Jak již bylo řečené, střešních boxů je poměrně veliké množství různých typů. Pokud bychom se měli bavit o materiálech, tak ty dražší střešní boxy jsou většinou vyrobeny z ABS plastu a ty levnější střešní boxy jsou většinou vyrobeny z polystyrenu polyetylenu.

Nyní se pojďme podívat na různé druhy zabezpečení střešních boxů. Na všech boxech nalezneme samozřejmě nějaký zámek, přičemž většinou jsou na boxu dva nezávislé zámky nebo také mohou existovat boxy se zámkem centrálním. Existují také boxy, které mají centrální zámky z obou stran, takže se také otevírají z obou stran.

Pokud jde o vnitřek boxů, tak ten se většinou nijak neliší. Mohou tam být například pouze nějaké plastové příčky a tak podobně.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Výběr střešního boxu a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.