Příslušenství a další doplňky

Autopotah kuličkový

Autopotahů je v dnešní době opravdu veliké množství, takže výběr může být poněkud složitý. Stále můžete v různých internetových obchodech narazit také na klasiku, kterou si určitě pamatujete z aut svých dědečků nebo dokonce i tatínků. Ano, jedná se o notoricky známý kuličkový autopotah.

Možná bychom mohli rozdělit lidi do dvou skupin, a to na ty, kterým tento autopotah naprosto vyhovuje a na ty, kteří jej nemůžou vystát. Některým lidem totiž na tomto autopotahu vadí například to, že se na něm mohou sklouzávat dolů nebo je z něj bolí záda.

Další jej zase berou jako skvělý masážní a levný prostředek do svého automobilu. Zkrátka názorů je hodně. Pokud si budete chtít takový kuličkový autopotah zakoupit, samozřejmě stále můžete. Zkuste nejprve určitě nějaký lokální kamenný obchod s podobným příslušenstvím a pokud neuspějete, můžete se podívat do různých internetových obchodů. Jedním z takových obchodů, kde tento kuličkový autopotah můžete najít, je pak například Auto Mega.

V horním menu si zvolíte jednu ze záložek, konkrétně tedy autopotahy, které jsou zde pak rozděleny do mnoha dalších přehledných kategorií podle druhu a typu. Jedná se například o univerzální autopotahy, autopotahy na míru, autopotahy dělané pro vozidla značky Škoda anebo právě autopotahy pro jedno sedadlo, kde naleznete právě tento kuličkový potah.

Můžete jej zde pořídit za docela příjemnou cenu zhruba kolem dvou set padesáti korun.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Potahy do auta a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.