Příslušenství a další doplňky

Nosiče jízdních kol na tažné zařízení

Nosiče jízdních kol na tažné zařízení využívají hodně lidé, kteří hromadně cestují se svými koly například někam do zahraničí a tak podobně, přičemž si s sebou berou větší množství kol, než které by mohli dát na střechu svého automobilu.

Další věcí je také to, že například na starší typy automobilů se ani nosiče jízdních kol dát nedají. V prvé řadě potřebujete mít na automobilu samozřejmě kouli, abyste mohli připojit nějaké tažné zařízení, na které se pak montují nosiče jízdních kol.

Nosičů jízdních kol na tažné zařízení je opravdu veliké množství.

Přičemž se v prvé řadě můžete zajít podívat do nějakého lokálního kamenného obchodu, který se zabývá prodejem takového sortimentu. Mohou to být různé autodíly a tak podobně. Pokud žádný takový obchod ve svém okolí nemáte, můžete se mrknout také do různých internetových obchodů, kterých je také veliké množství. Jeden z takových obchodů můžete najít například na internetové adrese stresninosice.cz.

V sortimentu obchodu naleznete opravdu veliké množství různých typů a druhů nosičů, přičemž všechny jsou od prověřených značek, jako například Wjenzek, Thule, Menabo, MFT a tak podobně. Pokud máte na autě kouli, tak si vlastně můžete vybrat jestli budete chtít samotné tažné zařízení pouze na kola nebo klasické zařízení (vozík a tak podobně), na které se nosiče montují.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Nosiče na auto a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.