Příslušenství a další doplňky

Autonosič na dveře

Boxů a nosičů na automobily je v dnešní době poměrně veliké množství různých typů a druhů v různých cenových kategoriích. Máme například nosiče na střechu automobilu, nosiče na tažné zařízení automobilu a nebo právě nosiče na dveře automobilu.

Myslí se samozřejmě na takzvané páté (eventuelně třetí) dveře automobilu, tedy na kufr. Pokud se budete chtít podívat na nějaké takové nosiče na zadní dveře, tak můžete zajít do nějakého lokálního kamenného obchodu, který se zabývá prodejem auto dílů, příslušenství a dalších doplňků.

Pokud žádný takový obchod ve svém okolí nemáte, tak se můžete samozřejmě podívat do nějakého internetového obchodu, kterých je také veliké množství. Jeden takový naleznete například na internetové adrese bikeway.cz. Pokud se podíváte na oficiální stránky tohoto obchodu, tak po levé straně naleznete seznam všech produktů, které se zde nachází.

Všechny produkty jsou pak samozřejmě rozděleny do mnoha přehledných kategorií podle typu a druhu produktu. Jednou z takových kategorií jsou pak například doplňky na kolo, kde naleznete právě autonosiče.

Ty jsou zde ještě rozděleny na nosiče lyží, příčníky, střešní autonosiče, nosiče na tažné zařízení nebo právě nosiče na dveře. Najdete zde auto nosiče pro tři jízdní kola na zadní dveře, který zde můžete pořídit v současné době za cenu zhruba kolem dvou tisíc dvou set korun.

Nosič je použitelný pro drtivou většinu vozidel (combi, sedan, MPV, SUV, hatchback).

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Nosiče na auto a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.