Příslušenství a další doplňky

Alu zelené autokoberce

Stylingových a tuningových doplňků do automobilu je v dnešní době opravdu veliké množství, přičemž auto koberce patří do skupiny takzvaného stylingu.

Pojďme se nejprve podívat na to, jaký je rozdíl mezi stylingem a tuningem.

Pokud bychom se měli bavit o tuningových doplňcích, tak mezi ně patří například nižší podvozek, křídlo na automobil, chip tuning a tak podobně. Jedná se tedy o věci, které zásadním způsobem nějak ovlivňují výkon vašeho automobilu.

Pokud bychom se na druhou stranu měli bavit o stylingu, tak sem řadíme například neony, polepy na auto, potahy na sedačky, potahy na volant, nové pedály nebo třeba auto koberce. Jedná se tedy o věci, které upravují design automobilu a nemají žádný vliv na jeho výkon. Jestliže se budete chtít podívat na nějaké auto koberce, tak se můžete mrknout do nějakého kamenného obchodu, který se zabývá prodejem auto vybavení a dalšího příslušenství.

Můžete se samozřejmě podívat také na internet do různých internetových obchodů, kterých existuje také opravdu veliké množství. Auto koberců je veliké množství různých typů a druhů, různého stylu a tak podobně. Máme například auto koberce, které imitují hliníkové plechy a tak podobně.

Pokud bychom se měli bavit o ceně, tak je můžete sehnat za cenu zhruba kolem čtyř set korun.

Komentáře jsou uzavřeny.